קול קורא להגשת פוסטרים "חדשנות בחינוך-הדור הבא": 

כנס הדוקטורנטים השני בפקולטה לחינוך תשע"ה, 29.3.15


בעקבות כנס הדוקטורנטים המוצלח שנערך בשנה"ל תשע"ד בפקולטה לחינוך ולאור המשובים הנלהבים שנתקבלו מהמשתתפים, הוחלט לקיים את הכנס גם השנה.

אנו מקווים שהכנס יהווה צוהר לחוויה אקדמית אחרת – תומכת, מחבקת ורפלקטיבית. במהלכו ייפגשו מומחים ודוקטורנטים וינהלו דיון בביכורי המחקר של  החוקרים והחוקרות הצעירים הנמצאים בשלבים שונים בעבודת הדוקטורט. אנחנו, דוקטורנטים בפקולטה, רואים בכנס זה שלב ראשון בהפיכת לימודי הדוקטורט לחוויה מעשירה לכולנו. אנו מקווים שהאירוע יתרום לקידומה של קהילת חוקרים צעירים שחבריה תומכים זה בזה, מסייעים זה לזה וחולקים איש עם רעהו את ניסיונם.

במהלך הכנס יתקיימו שני מושבי פוסטרים להצגת ביכורי מחקר של כולנו.  מושב הפוסטרים מעניק לכולנו אפשרות להציג את עבודות המחקר שלנו באווירה תומכת ומפרגנת ולאפשר את יצירתם של שיתופי פעולה ותהליכי העברת ידע בין תלמידות הדוקטורט השונות ובינן לבין חברי וחברות הסגל.

בעקבות הניסיון של השנה שעברה, החלטנו  לפזר את הצגת הפוסטרים בין שני מושבים במקום לכנס את כולם למושב אחד. כל מושב פוסטרים יאורגן באופן שיעניק אפשרות לכל המשתתפים להציג את הפוסטרים בפני קהל במושב.

אנו פונים אליכם ואליכן – הדוקטורנטים והדוקטורנטיות בפקולטה לחינוך, להגיש הצעות להצגתם של פוסטרים לכנס הדוקטורנטים השני של הפקולטה. 

אז בין אם הנכם בראשית עבודת המחקר, בין אם הצעתכם אושרה והנכם בשלב איסוף הנתונים לעבודה ובין אם אתם רואים כבר את קו הסיום – 
אנו מזמינים אתכם להשתתף ולהגיש הצעה להצגת פוסטר בכנס.

הנחיות להגשה

ניתן להגיש הצעות לפוסטר העוסק בנושא מחקרי, תיאורטי או אמפירי, הנערך במסגרת הפקולטה לחינוך באוניברסיטת חיפה ונמצא בשלב כשלהו של ביצוע.

1.      ההצעה לפוסטר תכלול את שם הדוקטורנטית, חוג, שם המנחה ותקציר הפוסטר באורך של כ-300 מילים.

2.      את ההצעות יש להגיש באתר הכנס באמצעות הלשונית 'הרשמה להצגת פוסטרים לכנס דוקטורנטים תשע"ה' עד    לתאריך 15.2.15

3.      הפוסטרים יעברו תהליך של קריאה ומיון למושבים ספציפיים. מספר המציגים מוגבל

4.      תשובה סופית למגישי ההצעות לפוסטרים תינתן עד לתאריך ה- 1.3.15

הנחיות להכנת פוסטר  והרשמה להצגת פוסטרים נמצאים באתר קהילת הדוקטורנטים של הפקולטה לחינוך.

כדי להיכנס לאתר הקהילה -יש להכנס עם שם המשתמש והססמא שלכם לסביבת המודל.

במידה ומתעוררות בעיות בהתחברות לאתר הקהילה-אתם מוזמנים לפנות לתמיכה הטכנית

כמו כן לשאלות ובירורים ניתן לפנות אלינו בדוא"ל:phdconference@edtech.haifa.ac.il